وتاک: حامی سلامت برای فردا

نوآوری، همکاری و تعهد واقعی

از آنجاييكه در پرورش دام و طيور سلامت گله اولويت نخست شماست، ما نيز آنرا اولويت نخست خود دانسته و ارائه محصولات با بهترين كيفيت را وظيفه خود مي دانيم .

از آنجاييكه در پرورش دام و طيور سلامت گله اولويت نخست شماست، ما نيز آنرا اولويت نخست خود دانسته و ارائه محصولات با بهترين كيفيت را وظيفه خود مي دانيم .

از آنجاييكه در پرورش دام و طيور سلامت گله اولويت نخست شماست، ما نيز آنرا اولويت نخست خود دانسته و ارائه محصولات با بهترين كيفيت را وظيفه خود مي دانيم .

درباره شرکت

شركت وتاك واقع در منطقه ويژه اقتصادي سيرجان ودفتر مركزي واقع در شهر تهران، شركتي پيشرو در توليد و توزيع محصولات مرتبط با سلامت دام و طيور مي باشد. ما همچنين محصولات خود را به كشورهاي خاورميانه، كشورهاي عضو شوراي همكاري خليج فارس، افغانستان، پاكستان و عراق صادر مي نماييم.

کانون

شركت وتاك ضمن تمركز بر توسعه، ساخت و بازاريابي محصولات برند و ژنريك، با بهره مندي از فناوري هاي نوين نسبت به توليد انواع داروهاي تخصصي دامپزشكي در اشكال متنوع از جمله جامد، مايع خوراكي، اسپري جلدي، پرميكسهاي غذايي، پرميكسهاي دارويي و خوراك آماده فعاليت مي نمايد.

رشد

شركت وتاك به دنبال استراتژي راهبردي سه وجهي است كه تركيبي از توسعه محصولات داخلي، تامين شركاي كليدي، و استحصال محصولات هم افزاست. كاركنان متخصص ما هر روز با علم به اينكه محصولات توليدي آنها در اين دنيايي كه در آن زندگي مي كنيم مسيري جديد مي آفريند، بر سر كار حاضر مي شوند.

انجمن

به عنوان عضوي از جامعه جهاني متغير امروز، تلاش ما در جهت انطباق با نيازهاي در حال تحول جامعه و كمك به سلامت عمومي جهانمان مي باشد. با تلاش مداوم جهت كاهش اثرات منفي زيست محيطي، تجارت مسئولانه و پيروي از بالاترين استانداردهاي اخلاقي به دنبال يافتن راهكارهاي پايدار براي آينده هستيم.

تامین کنندگان

ما در راستاي تحقق اهداف خود همواره به دنبال شناسايي فرصتهاي جديد، افزايش راندمان و كاهش هزينه هاي توليدبوده ايم و بدين منظور همكاري خود را با چندين شركت معتبر اروپايي و آمريكايي آغاز نموده ايم.
بواسطه عملكرد تيم فني وتاك، انتخاب شركاي تجاري قدرتمندو توسعه و مديريت سازمان يافته موفق شده ايم با تقويت جايگاه خود در بازار ايران و كسب انحصار محصولات كليدي، رقابتي سالم و پويا را در بازار مصرف ايجاد نماييم.

تحقیق و توسعه

همكاران بخش تحقيق و توسعه شركت وتاك مشتاقانه و با تلاشي مستمر راهكارهايي را جهت افزايش كيفيت و كارايي محصولات شركت ارائه مي نمايند تا بتوانيم منابع، استعدادها و تخصص خود در خط توليد بكار گرفته و محصولاتي با ثبات و كارايي بيشتر توليد نماييم.

بخش هاي تحقيقاتي شركت با دسترسي به جديدترين خدمات علمي و توانمنديهاي باليني، و با استفاده از توانمنديها و قابليتهاي لازم در پي افزايش بهره وري محصولات  و نوآوري  مي باشند.

چشم انداز

همكاران بخش تحقيق و توسعه شركت وتاك مشتاقانه و با تلاشي مستمر راهكارهايي را جهت افزايش كيفيت و كارايي محصولات شركت ارائه مي نمايند تا بتوانيم منابع، استعدادها و تخصص خود در خط توليد بكار گرفته و محصولاتي با ثبات و كارايي بيشتر توليد نماييم. بخش هاي تحقيقاتي شركت با دسترسي به جديدترين خدمات علمي و توانمنديهاي باليني، و با استفاده از توانمنديها و قابليتهاي لازم در پي افزايش بهره وري محصولات و نوآوري مي باشند.

با ما در تماس باشید

نشانی:
ایران - تهران، صندوق پستی 174 - 14655
 دفتر مرکزی:
+9821 8868 16 59
+9821 8868 16 60

 پشتیبانی:
+9821 8869 21 27
+9821 8868 21 28

 نمابر: 61 16 8868 9821+
 info@vetaque.com

نقشه